Česky English Deutsh

Úvod > Autofólie > Okenní fólie


OKENNÍ FÓLIE

Protisluneční okenní fólie jsou určeny na ochranu interiéru proti slunečnímu záření jako je přehřívání interiéru a proti UV a IR záření (snížení UV o více než 99 %). Samotné sklo nezabrání průniku UV záření a sluneční energie, proto je použití okenních protislunečních fólií tím nejideálnějším řešením. Zabraňují pronikání tepla do bytů, domů, kanceláří, hal, studoven, čekáren, knihoven a dalších objektů, a zároveň průhled skrze nainstalovanou fólii zůstává bez zkreslení viditelného paprsku.

Některé nereflexní fólie jsou přímo určeny na okna památkově chráněných objektů. Nabízíme fólie s různým druhem ztmavení a propustnosti sluneční energie. Reflexní fólie díky svému zrcadlovému efektu zapříčiněnému mikrovrstvami kovových částic, znemožňují průhled do místností a mají nejvyšší účinnost odrazu sluneční energie.

Redukují ostré sluneční světlo

Řízení auta, práce v kanceláři nebo odpočívání doma na přímém slunečním záření může mít za výsledek únavu očí nebo ztrátu koncentrace potřebné k Vaší činnosti. Okenní fólie zvyšují pohodlí, bezpečnost a produktivitu tím, že redukují ostré záření.

Redukují náklady na vytápění a klimatizaci

Okenní fólie značně snižují náklady na klimatizaci budovy tím, že vyzáří 75 % slunečního tepla do exteriéru a sníží tak teplotu uvnitř až o 40 %. V chladnějším podnebí se nabízí použití termální fólie, která izoluje proti horku v létě a zároveň snižuje tepelné ztráty během zimního období.

Nepropustí dovnitř UV záření

Ačkoliv to naše oko nevnímá, sluneční světlo obsahuje paprsky UV-záření a tím způsobuje šisování a znehodnocování látek koberců, nábytku a mnoha syntetických materiálů. Okenní fólie zabrání průniku až 99 % tohoto nepříjemného záření.

Zvyšují bezpečnost

Pomocí bezpečnostní fólie drží roztříštěné sklo pohromadě a tím poskytuje prevenci proti poranění lidí a zničení majetku. Bezpečnostní fólie Vás ochrání před úrazy způsobenými nehodami v průmyslu, živelnými pohromami a před terorismem nebo vandalismem.

Zdokonalují vzhled

Okenní fólie dodají objektům a budovám jasný a jednotný vzhled. Vzhledem k rozmanitosti barevných odstínů a konstrukčních metod, zdokonalují okenní fólie celkový architektonický design. Fólie jsou velmi oblíbené také jako doplňky do automobilů.

Poskytují soukromí

Některé okenní fólie jsou vysoce reflektivní. Umožňují Vám vidět ven, ale nikoli dovnitř.

Autofólie, tónování autoskel, Brno

SunTek

autofólie v Brně, SunTek, autofólie Brno, autofólie s homologací, homologované autofólie, tónování autoskel, autofólie, autofólie atest, autofólie cena

autofolie v Brně

tónování autoskel Brno

Tónování autoskel fóliemi s atestem, autofólie Suntek, protisluneční autofólie, reklamní polepy, celopolepy aut, chiptuning, autoskla

autofólie s homologací

homologované autofólie

tónování autoskel autofolie, autofólie

tonování autoskel, autofolie, polepy a převleky aut, Brno, autosklo, chiptuning

autofolie atest, cena, homologované, protislunecni

chiptunning Brno

polepy autosklo Brno

autofolie s atestem brno

nejlevnejsi autofolie brno

Autosklo Brno

protislunecni autofolie

zatavení skel vyměna autoskel Brno

chiptuning Brno

renovace laku Brno

Renovacar > tel.: 607 880 880 > Rychlý kontakt

Mlaty 27, 642 00 Brno > E-mail: info@renovacar.cz

Autofólie DS, reklama Autofólie Morava, reklama Autofólie Brno, reklama Autofólie Praha, reklama Centrocar, reklama Autofólie Brno, reklama Tónování autoskel Brno, reklama Autofólie Brno Praha, reklama Pavlíček motordíly – speciální opravy motorů Autosklo DS, opravy autoskel, výměna autoskel, tónování autoskel