Česky English Deutsh

Úvod > Autofólie > Tuningová fólie


TUNINGOVÁ FÓLIE

Dekorativní fólie s realistickým vzhledem materiálu z uhlíkových vláken, kořenového dřeva, imitace koženky či škrábaného hliníku. Použití na plochy jako například sloupky, kliky dveří automobilů, přístrojové desky, kapoty, atd.

Tuningové doplňky – autosamolepky a fólie

Vzhledem k rostoucí oblibě tuningových doplňků jsme rozšířili tuto činnost i v naší firmě. Tuningové samolepky Vám nabízíme rozličné, ale také nejžádanější tuninigové fólie. Ve spojení s tónováním autoskel Vašeho vozidla dosáhnete maximálního efektu.

Nejžádanější tuningové autosamolepky

Carbon Fiber

carbonová samolepka se vzorem uhlíkového vlákna

Bravo Burl

tuningová samolepka imitující dekoraci dřeva

Brushed Al

tuningová samolepka ztvárňující škrábaný hliník

Black Leather

černý matfilm

CarShield

tuningová fólie pro ochranu autolaku

Tuningová samolepka Carbon Fiber – uhlíkové vlákno

Tuningová fólie Carbon Fiber je speciální dekorativní fólie se vzorem uhlíkového vlákna a je idální pro designové úpravy interierů, přístrojových desek, doplňků automobilů aj. Tuningová fólie má exteriérovou životnost 2-3 roky.


Tuningová fólie Carbon Fiber se vzhledem k vysoké kvalitě dá velmi dobře tvarovat. Dokážeme z dané tuningové fólie vytvarovat i ty nejzaoblenější tvary a přitom ji nepoškodit, jelikož se dá Carbon Fiber vcelku dobře natahovat. Při zahřátí horkovzušnou pistolí se daná tuningová fólie Carbon Fibere vzorem uhlíkového vlákna vrátí zpět do původního tvaru. Proto také nelze zcela efektivně vytvarovat prohlubující se část přístrojové desky, nebo jiného předmětu příslušnou Carbonovou fólií.

Tuningová samolepka Bravo Burl – imitace dřeva

Speciální dekorativné tuningová fólie Bravo Burl se vzorem kořenového dřeva, ideální pro designové úpravy interiérů, přístojových desek, doplňků automobilů aj. Tuningová fólie má exteriérovou životnost 2-3 roky.

Tuningová samolepka Brushed Al – imitace škrábaného hliníku

Speciální dekorativné fólie Brushed Al se vzorem škrábaného hliníku, ideální pro designové úpravy interierů, přístrojových desek, doplňků automobilů aj. Tuningová fólie má exteriérovou životnost 2-3 roky.

Autofólie, tónování autoskel, Brno

SunTek

autofólie v Brně, SunTek, autofólie Brno, autofólie s homologací, homologované autofólie, tónování autoskel, autofólie, autofólie atest, autofólie cena

autofolie v Brně

tónování autoskel Brno

Tónování autoskel fóliemi s atestem, autofólie Suntek, protisluneční autofólie, reklamní polepy, celopolepy aut, chiptuning, autoskla

autofólie s homologací

homologované autofólie

tónování autoskel autofolie, autofólie

tonování autoskel, autofolie, polepy a převleky aut, Brno, autosklo, chiptuning

autofolie atest, cena, homologované, protislunecni

chiptunning Brno

polepy autosklo Brno

autofolie s atestem brno

nejlevnejsi autofolie brno

Autosklo Brno

protislunecni autofolie

zatavení skel vyměna autoskel Brno

chiptuning Brno

renovace laku Brno

Renovacar > tel.: 607 880 880 > Rychlý kontakt

Mlaty 27, 642 00 Brno > E-mail: info@renovacar.cz

Autofólie DS, reklama Autofólie Morava, reklama Autofólie Brno, reklama Autofólie Praha, reklama Centrocar, reklama Autofólie Brno, reklama Tónování autoskel Brno, reklama Autofólie Brno Praha, reklama Pavlíček motordíly – speciální opravy motorů Autosklo DS, opravy autoskel, výměna autoskel, tónování autoskel